هتل های خوب و ارزان آنتالیا

پنج‌شنبه 7 دی 1396 ساعت 19:11

هتل گرند میرامور کمر آنتالیا _ Grand Mir’Amor Hotel :

هتل گرند میرامور آنتالیا در سال ۲۰۱۱ در منطقه کمر افتتاح شده است . هتل گرند میرامور دارای ۳۲۸ اتاق در ۴ طبقه است . هتل گرند میرامور یکی از هتل های ۵ ستاره آنتالیا است . این هتل ساحلی تا دریا ۲۵۰ متر ، تا مرکز شهر کمر ۴ کیلومتر ، تا ساحل سیرالی ۲۱ کیلومتر و تا فرودگاه آنتالیا حدود ۵۰ کیلومتر فاصله دارد . هتل گرند میرامور دارای ۳ بار و یک رستوران اصلی و یک رستوران آلاکارته است که در ساعات مشخصی آماده پذیرایی از مهمانان و مسافران می باشند . خدمات تمیزکاری و خشک شویی نیز به صورت ۲۴ ساعته ارائه می گردد .

هتل گرند میرامور کمر آنتالیا

هتل گرند میرامور کمر آنتالیا

  

هتل تایتانیک دلوکس بلک _ Titanic Deluxe Belek hotel antalya :

هتل تایتانیک دلوکس بلک در ۶ طبقه ساخته و در سال ۲۰۱۳ در منطقه بلک آنتالیا ، افتتاح شده است . سرویس‌دهی هتل تایتانیک دلوکس بلک یصورت UALL می باشد . این هتل مجلل در میان جنگل‌های کاج قرار دارد و با مساحتی بیش از ۲۰۰ هزار متر مربع ، محل اقامت لوکسی را برای مهمانان خود مهیا کرده است . امکانات هتل تایتانیک دلوکس شامل ۹ رستوران ، ۱۱ استخر ، یک مرکز آبگرم و تناسب اندام ، محل برگزاری جشنهای شبانه ، ساحل شنی اختصاصی به طول نزدیک به هزار متر و دو زمین گلف است . ساحل شنی اختصاصی هتل تایتانیک دلوکس به طول ۱ کیلومتر در فاصله نه چندان دوری از هتل قرار دارد که به وسیله قایق‌های تفریحی ، رفت و آمد به آن امکان‌پذیر است . این هتل در کنار ساحل اختصاصی ، خدمات اسنک بار ساحلی ارائه می‌کند و یکی از شیک ترین هتل های آنتالیا محسوب می شود .

هتل تایتانیک دلوکس بلک

هتل تایتانیک دلوکس بلک

هتل پورتوبلو آنتالیا _ Portobello hotel antalya :

یکی از هتل های ۵ ستاره ارزان آنتالیا ، هتل پورتوبلو می باشد . هتل پورتوبلو آنتالیا در سال ۲۰۰۲  درساحل کنیالتی افتتاح شده است . فاصله هتل پورتوبلو تا مرکز شهر ۶ کیلومتر و تا فرودگاه آنتالیا ۲۰ کیلومتر است . امکانات عمومی هتل portobello آنتالیا شامل استخرهای شنای روباز و سرپوشیده، استخر کودکان ، ساحل اختصاصی ، نمایشهای آبی ، باشگاه ویژه کودکان ۵ تا ۱۲سال ، سونا ، جکوزی ، سرویس اتاق ، نمایش کارتون در طول روز ، زمین بازی کودکان ، مینی کلوب و … و  امکانات ورزشی هتل نیز شامل ورزشهای آبی ، سالن بدنسازی ، والیبال ساحلی ، تنیس روی میز ، تنیس و فوتبال می باشد .

هتل پورتوبلو

هتل پورتوبلو

هتل لارا هادریانوس آنتالیا _ Lara Hadrianus Hotel Antalya :

یکی از هتل های ۴ ستاره آنتالیا که قیمت مناسبی دارد هتل هادریانوس می باشد . این هتل ۱۳۲ اتاق دارد و در منطقه لارا قرار گرفته است . با اقامت در هتل لارا هادریانوس آنتالیا دسترسی راحتی به مرکز شهر انتالیا خواهید داشت و برای خرید میتوانید از مراکز خرید منطقه لارا از جمله مرکز خرید دپو و مرکز خرید تراسیتی که هر دو در منطقه لارا در شهر آنتالیا واقع شده اند ، بازدید کنید . هتل لارا هادریانوس دارای ساحل اختصاصی در کنار دریا میباشد که تا هتل فاصله دارد و برای رفت و آمد به ساحل اختصاصی این هتل میتوانید از سرویس های رایگان هتل استفاده کنید . فاصله هتل لارا هادریانوس تا فرودگاه آنتالیا حدود ۱۰ کیلومتر می باشد .

هتل لارا هادریانوس

هتل لارا هادریانوس

اگر برای تفریح تور آنتالیا را انتخاب کرده اید بهتر است بجای هتل های ارزان قیمت آنتالیا ، به فکر رزرو بهترین هتل های ۵ ستاره آنتالیا باشید !!!

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.