بهترین هتل های آنتالیا با پارک آبی

دوشنبه 21 اسفند 1396 ساعت 16:13


در تور آنتالیا با اقامت در یکی از هتل های آنتالیا که دارای پارک آبی ست از پارک های آبی آنتالیا بی نیاز خواهید شد و در کمترین زمان به تفریحی چند ساعتع و رایگان دسترسی خواهید داشت . در اغلب هتل های آنتالیا با پارک آبی ، برای میهمانان هتل استفاده از پارک آبی رایگان است و خدمات متنوعی در نزدیکی پارک آبی ارائه می شود . در زیر لیستی از هتل های شیک آنتالیا که دارای پارک آبی هستند آورده شده است .
بهترین هتل های آنتالیا با پارک آبی

بهترین هتل های آنتالیا با پارک آبی

  

هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا :

یکی از بهترین هتل های آنتالیا با پارک آبی ، هتل گرانادا لاکچری بلک می باشد . این هتل در منظقه بلک واقع شده است و فقط ۳۴ کیلومتر با فرودگاه آنتالیا فاصله دارد . این هتل بصورت UAll به میهمانان خود سرویس دهی می کند و تا مرکز خرید City Centre Belek حدود نیم ساعت پیاده ، فاصله دارد که بهترین مکان برای خرید سوغات است . گرانادا لاکچری دارای پارک آبی بزرگ ، استخرهای متنوع و ساحل شنی ست . در اطراف پارک آبی ، بارهای مختلفی برای سرو میان وعده وجود دارد .

هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا

هتل گرانادا لاکچری بلک آنتالیا

هتل ریکسوس پریمیوم کمر آنتالیا :
هتل ریکسوس پرمیوم آنتالیا ، در ۵۰ کیلومتری شهر آنتالیا و ۴۰ کیلومتری فرودگاه آنتالیا واقع شده است . هتل ریکسوس پرمیوم آنتالیا دارای پارک آبی مجزا و نمایش اختصاصی دلفین است . هتل ریکسوس پرمیوم یک هتل ۵ ستاره سوپر لوکس در شهر بلک در نزدیکی آنتالیا می باشد و دارای ساحل اختصاصی شنی ، پلاژ اختصاصی نیز می باشد . با اقامت در هتل ، برای استفاده از پارک آبی نیازی به پرداخت هزینه نیست و در هر ساعتی از صبح تا عصر می توانید از فضای پارک آبی هتل لذت ببرید . پارک آبی ریکسوس پریمیوم تروی آنتالیا یکی از جاذبه های گردشگری کمر می باشد .

هتل فیم رزیدنس لارا آنتالیا :
هتل ۵ ستاره فیم رزیدنس یکی از هتل های آنتالیا در منطقه لارا می باشد و دارای ساحل اختصاصی به طول ۱۲۵ متر ست . فاصله هتل فیم رزیدنس تا مرکز شهر آنتالیا حدود ۲۰ کیلومتر و تا فرودگاه آنتالیا حدود ۱۵ کیلومتر می باشد . سرویس‌دهی هتل فیم رزیدنس آنتالیا به صورت UALL می‌باشد و انواع نوشیدنی ها و وعده های غذایی دیرهنگام در این رستوران های سلف این هتل سرو می شود . این هتل دارای یک پارک آبی مدرن و مجهز است که ساعات خوشی برای شما رقم می زند .

هتل پنج ستاره فیم رزیدنس لار آنتالیا

هتل پنج ستاره فیم رزیدنس لار آنتالیا

هتل میراکل آنتالیا :
یکی دیگر از هتل های آنتالیا در منطقه لارا که دارای پارک آبی ست هتل میراکل است . خدمات هتل میراکل به صورت الترا آل بوده و شامل صبحانه ، نهار و شام سلف سرویس می شود . همچنین صبحانه دیر هنگام و پذیرایی با نوشیدنیها در کلیه ساعات شب و روز در این هتل صورت می گیرد .هتل میراکل یکی از زیباترین هتل های آنتالیا است که ساختار این هتل به صورت پلکانی بوده که باعث شده ۸۰% اتاق های این هتل رو به دریا باشد . در هتل یک پارک آبی وسیع وجود دارد با بارهای متعدد که از صبح تا عصر به میهمانان خدمات می دهند .

هتل کروانسرای لارا آنتالیا :
هتل کروانسرای لارا آنتالیا از بهترین هتل های ۵ ستاره آنتالیا ست که خدمات منحصر بفرد و مناسبی به میهمانان خود ارائه می دهد . هتل کروانسرای لارا در منطقه لارا قرار دارد و تا مرکز شهر آنتالیا ۱۳ کیلومتر و تا فرودگاه آنتالیا ۱۴ کیلومتر فاصله دارد و کنار ساحل ماسه ای واقع شده است . پارک آبی هتل به بزرگی پارک آبی هتل های بالا نیست اما شما را از پارک آبی های دیگر بی نیاز می کند .

تور آنتالیا با اقامت در یکی از این هتل ها یک سفر به یادماندنی خواهد بود .

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.